Zaznacz stronę

Usługi doradcze

Rozwijające się organizacje często stają przed wyzwaniem wdrożenia nowych strategii organizacyjnych lub dostosowania istniejących systemów do potrzeb rynkowych. Mogą to być zagadnienia takie jak zarządzanie wiedzą, strategia reakcji na pandemię, polityka rekrutacji lub motywowania pracowników.

W Swarmcheck przygotowaliśmy unikatową usługę doradczą, która pozwoli Twojemu zespołowi rozwiązywać złożone problemy, wspólnie podejmować decyzje i ewaluować działania. Trwale podniesiemy jakość waszych dyskusji i ograniczymy czas trwoniony na jałowe spotkania. 

Nasi doradcy wspomagani systemem Swarmcheck pomogą Waszemu zespołowi zwiększyć poziom inteligencji grupowej. Zagłebicie się w merytoryczną analizę informacji, zwiększycie krytyczne myślenie i wspólnie nauczycie się podejmować jak najlepsze decyzje.

Jeśli, któraś z tych rzeczy wydaje Ci się znajoma: 

  • nie każdy w zespole udziela się na miarę swoich możliwości. 
  • Twój zespół marnuje czas i energię na mało owocne dyskusję 
  • masz wrażenie, że spotkania są nieefektywne i często kręcicie się w kółko
  • stoisz przed wyzwaniem projektu łączącego różne działy lub organizacje
  • wydaje Ci się, że moglibyście podejmować lepsze, mniej kosztowne decyzje

odpowiedzią na te problemy będzie doradztwo specjalistów ze Swarmcheck.

Jak pracujemy?

Główna część doradztwa składa się z powtarzalnych cykli warsztatowych: zespół przechodzi naprzemienne procesy komunikacji bezpośredniej oraz komputerowej, aby wyłonić jak najlepsze pomysły oraz uzasadnienia i krytyczne zarzuty do różnych decyzji. Nasza metoda zapewnia wszystkim uczestnikom anonimowość i swobodę wypowiedzi, a także równe rozłożenie aktywności w grupie. Uczestnicy skupiają się jedynie na trafności danej tezy, a nie na osobie stojącej za jej sformułowaniem.

Propozycje, argumenty,  wszelkie “za” i “przeciw”,  uzasadnienia oraz ich wzajemne zależności są wizualizowane dla uczestników w czasie rzeczywistym. 

Do wizualizacji można wrócić na kolejnej sesji warsztatowej, przekazać ją innym pracownikom czy rozwijać później we własnym gronie. Na jej podstawie każdy może prześledzić jak wyglądała ścieżka dochodzenia do danego rozwiązania i jakie jest jego racjonalne uzasadnienie.

Przekonaj się, że odpowiednia kultura dyskusji w połączeniu z technologią umożliwia lepszy przepływ wiedzy, przyspiesza podejmowanie decyzji i zwiększa zaangażowanie twoich pracowników.